СПіК - Заправка картриджів
СПіК
СУПУТНИК ВАШОГО БІЗНЕСУ
Ukrainian / English
+38 (032) 243-33-39
+38 (093) 908-00-80

Заправка картриджів

Наш сервісний центр встановив високі стандарти якості в ролі доcвідченого і надійного пертнера. Професійне обслуговування картриджів задля еталонного друку та продовження терміну їхньої експлуатації є основою нашої співпраці з клієнтами. Кожен заправлений картридж вносить свою частку в збереження довкілля та економить використання нафтопродуктів.

Ми розуміємо, що картридж має друкувати якісно, тому весь наш досвід та десятки тисяч заправлених нами картриджів дали мажливість розробити чіткі прописані алгоритми обслуговування картриджів, якими користуються наші інженери для забезпечення відповідності стандартів еталону та задоволення ваших потреб.

Наша компанія разом з викладачами НУ”Львівська Політехніка” доклала багато зусиль для створення та впровадження спеціальної витяжної шафи, яка дозволяє в умовах очистки картриджа блокувати дифузію мілкодисперсних частинок тонера.

Саме тому ми рекомендуємо надавати перевагу заправці картриджів саме у наших лабораторіях, які устатковані спеціалізованим обладанням - витяжними шафами та тонерними порохотягами. Ми дбаємо про здоров'я наших і ваших працівників.

Для тестування картриджів в лабораторії використовуються принтери базових моделей, які дозволяються реалізувати функцію контролю. Кожен картридж має присвоєний унікальний код, що вноситься в програму та дає можливість проаналізувати історію його обслуговуванння та кількість циклів друку.

Наш сервісний центр “СПІК ” займається ремонтом та профілактикою лазерних та матричних принтерів, копіювальних апаратів, багатофункційних пристроїв, факсів. Наші інженери користуються розробленими алгоритмами діагностики та ремонту техніки.

Наявність великих складських запасів дає можливість оперативно проводити стандартні операції по заміні термоплівок, гумових валів, термоелементів, валиків протягування паперу, термопасти. Для ремонту підвищеної складності, для ексклюзивних апаратів, для заміни ключових вузлів у нас є рішення - напрацьовані прямі поставки з Європи, що прямо мінімізують вартість даних робіт.

В процесі експлуатації принтери та копiювальні апарати потребують проведення планових профілактичних робіт, під час яких проводиться очистка від паперового пилу, решток тонера, змащуються основні вузли апарату, діагностується якісний стан комплектуючих. Ця процедура є необхідною для тривалої та надійної роботи техніки.

Всі ці напрацювання дають змогу розробити унікальні системи обслуговування для кожного клієнта та знайти рішення для будь-яких поставлених задач із збереженням рівня преміум - якості.

Окрім того, навіть якщо Ви зараз співпрацюєте з іншими фірмами, які займаються заправкою картриджів, ми пропонуємо поставити нас “в резерв” для вирішення форс-мажорних питань та завдань, з якими вони не справляються . Спробуйте та переконайтеся у ефективності наших напрацювань!

Ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!